Natuurlijk gaan we dit jaar weer een TIJD-symposium organiseren op de verjaardag van Louis Le Roy (1924-2012) en de oprichtingsdag van de Stichting TIJD (31 oktober 2001), dit jaar met Arita Baaijens als keynote-spreker!
Arita Baaijens (Foto: Sacha de Boer)Keynote door Arita Baaijens
Arita Baaijens is al jaren een grote fan van de ecokathedralen van Louis Le Roy. Ze Ze is directeur van stichting Living Landscapes en initieerde landschapsproject ‘Paradijs in de polder’, het filosofisch taalexperiment ‘Taal voor de toekomst’ en recent onderzocht ze onze bazige omgang met de Noordzee. Als pionierend ontdekkingsreiziger verbleef ze lange tijd in de Sahara, Siberië en Papoea Nieuw Guinea. Daar ontdekte ze dat er vele modellen van de werkelijkheid bestaan. Lees meer over haar op haar website.
Verder we werken nog volop aan de rest van het programma voor deze netwerkdag, waar iedereen welkom is die op wat voor manier dan ook geraakt is door de ecokathedralen van Louis Le Roy. Er zijn mooie ontwikkelingen gaande die we graag met u willen delen, maar het is vooral ook een dag om elkaar te ontmoeten, inspiratie op te doen en nieuwe mensen leren kennen.
Noteer dus alvast in uw agenda 31 oktober 2025. De locatie is het museumcafé van Museum Heerenveen.
Meer over de rest van het programma vindt u binnenkort op deze pagina